Inat Box

Inat Box IOS

Inat Box Ios İndir Bu, şu anda Türkiye’de IOS için #1 eğlence uygulamasıdır. Popüler OTT içeriklerini, web dizilerini ve canlı futbol maçlarını tamamen ücretsiz izleyin

Official Website – InatBox.com.tr

Bir iOS kullanıcısı mısınız ve popüler web dizilerini tamamen ücretsiz olarak Canlı TV izlemek mi istiyorsunuz? O zaman Inat Box sizin için en iyi uygulamadır. Bir spor aşığıysanız ve en sevdiğiniz sporları herhangi bir abonelik ücreti ödemeden HD kalitesinde izlemek istiyorsanız, Inat Box Ios’u kesinlikle kontrol etmelisiniz.

Apple için Inat Box Ios indir

Türkiye’de insanların% 90’ından fazlası Android cihazlara sahipken, yalnızca% 10’u Apple cihazlarına sahip Inat Box IOS, ceplerinden tek bir para ödemek zorunda olmadıkları çok iyi bir eğlence kaynağıdır ve canlı sporların ve popüler platform içeriklerinin keyfini ömür boyu tamamen ücretsiz olarak çıkarabilirler.

Ayrıca kontrol edin – Inat Box APK İndir v11 [Son Sürüm]

Inat Box Ios çok popüler ve ancak Bugün size Inat Box Ios’u indirme fırsatı vermek için buradayız. artık Inat Box’ı iOS cihazlarınıza herhangi bir sorun yaşamadan indirebilirsiniz. iOS kullanıcıları için gerçekten iyi bir haber olan bu uygulamayı iOS kullanıcıları için yeni bir forma dönüştüren bu uygulamanın geliştiricisine teşekkürler.

Inat box ios

Neden Inat Box Ios?

İnternette, Netflix, Amazon, BaiN TV, slack Sports, For iOS cihazlarından popüler OTT içeriğiyle canlı TV kanalları, canlı skorlar ve Alone sağladıklarını iddia eden birçok uygulama bulacaksınız, ancak bunların çoğu tamamen sahte veya çalışmıyor. ama başka bir Inat Box Ios ile değil.

Inat Box Ios’ta tek bir çatı altında herkes için çeşitli içerikler alacaksınız. bu uygulamayı kullanarak sıfır arabelleğe alma ve problemlerle zamanınıza göre istediğinizi izleyebilirsiniz.

Diğer uygulamalar gibi değil Inat Box, tercihinize göre gerçekten aklınızı başınızdan alacak içerik önerir. ve bu uygulamanın ana kısmı bu tamamen ücretsizdir ve herhangi bir abonelik ücreti ödemeniz gerekmez, bu uygulamanın popülerliğinin nedenlerinden biridir.

Inat Box Ios nasıl indirilir

Inat Box Ios’u indirmek herkesin yapabileceği gerçekten basit bir iştir. aşağıda tıklamanız gereken bir indirme düğmesi var, indirme düğmesine tıkladıktan sonra birkaç saniye beklemeniz gerekiyor ve Inat Box cihazınıza indirilmeye başlayacak, hepsi bu.

Endişelenmeyin, uygulamanın iyi çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için cihazımızdaki uygulamayı zaten kontrol edin, üzerinde çok sayıda virüs bulunduğundan emin olmak için her uygulamayı çeşitli şekillerde alıyoruz, bu nedenle sizin için gerçekten faydalı olacak ve herhangi bir veri şifreleme veya kaybından muzdarip olmanıza gerek yok.

Inat box IOS’un kurulumu sırasında herhangi bir sorunla karşılaşıyorsanız, uygulamayı daha hızlı ve verimli bir şekilde yüklemenize yardımcı olacak bu youtube videosunu kesinlikle kontrol edebilirsiniz.

Uygulama AdıInat Box IOS
Sürümüv 13
Boyut12 MB
IOS Sürümü7.0 & Up
GeliştiriciSwapGeeks7
GüncellenmişAralık 2023

Inat Box Ios’taki yenilikler nelerdir?

Inat Box’ın bu sürümünde sadece Apple kullanıcıları için pek çok yeni şey mevcut.

Akıllı İndirme Ağ bağlantılarınıza göre tercih ettiğiniz içeriği indirecek en son akıllı indirme özelliğini alacaksınız.

Son içerikler En son içerik, izleme tercihlerinize göre en son yüklenen içeriği önerecek olan AI’yı önerir.

Tamponlama Yok Bu IOS sürümünde, 3G hızında da herhangi bir bacak ve arabelleğe alma olmadan içerik izleyebilirsiniz. akış çözünürlüğünü / kalitesini tercihlerinize göre de ayarlayabilirsiniz.

Inat Box IOS nedir?

Inat Box Ios, iOS cihazınıza yükleyebileceğiniz Inat Box’ın modifiye edilmiş bir sürümüdür. bu sürümde, canlı spor kanalları olduğu sürece sınırsız filmi tamamen ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Inat Box’ı iOS cihazıma indirebilir miyim?

Kesinlikle, Inat Box’ı iOS cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. sadece makalede verilen indirme bağlantısına tıklayın ve indirme başlayacaktır.

Inat Box IOS’u kullanmak yasal mı?

Kesinlikle evet, Inat Box IOS, canlı skor ve premium OTT platform içeriği gibi favori içeriğinizin keyfini tamamen ücretsiz olarak çıkarabileceğiniz açık kaynaklı bir uygulamadır.

Inat Box IOS’u nasıl güncellerim?

Bu uygulamaya her güncelleme geldiğinde web sitemizde güncelliyoruz, bu nedenle bu uygulamanın gelecekteki güncellemeleri için web sitemizi [Inatbox.com.tr] yer imlerine ekleyebilirsiniz.

Son sözlerim

Bana göre, eğer bir kullanıcıysanız ve en sevdiğiniz web dizilerini ve diğer eğlence içeriklerini izlemekte zorluk çekiyorsanız, Inat Box IOS’u bir kez kontrol etmelisiniz. Bu iOS sürümüyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, aşağıya yorum yapabilirsiniz, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

InatBox’ın gelecekteki güncellemeleri için web sitemizi [ https://inatbox.com.tr ] yer imlerine de ekleyebilirsiniz.😝

DMCA: iNatBox.com.tr complies with 17 U.S.C. * 512 and the Digital Millennium Copyright Act (DMCA). It is our policy to respond to any infringement notices and take appropriate action. If your copyrighted material has been posted on the site and you want this material removed, Contact us.